Ukrayna Dan Kapadokya Ya Ulaşım

            Türkiye’nin en popüler tatil noktalarından biri olan Nevşehir, özellikle Kapadokya’sı ile ilgi çekmektedir. Tarihi güzelliklerinin yanında eşsiz doğal güzellikler de sunan bu Kapadokya, UNESCO Dünya Miras Listesinde bile yerini almıştır.

 

Özellikle Ukraynalı turistler, Kapadokya tatili seçeneklerini daima takip etmektedir. Ukrayna ile ülkemiz arasında vize sorunu olmaması ve ulaşım sıkıntısının yaşanmaması nedeni ile ilgi daha da artmaktadır.

 

           Mahzen Hotels olarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kapadokya’nın tadını çıkarmanız için Ürgüp’te son derece nezih bir lokasyonda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

 

Otelimize Türk misafirlerimiz kadar yabancı uyruklu misafirlerimiz de ilgi göstermektedir. Özellikle Ukraynalı turistlerin ilgisi her sezon artarak büyümektedir. Bu ilgi nedeni ile Kapadokya nasıl gelinir sorusu da en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Vizenin sorun olmaması ve ulaşım seçeneklerinin gelişmesi ile ilerde de bu yoğun talebin artacağı düşünülüyor.

 

Ukrayna’dan direkt uçuş ile İstanbul Atatürk Havalimanına 1 saat gibi kısa bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir. Ankara’ya ise 2 saatte ulaşmak mümkündür. Daha sonra bu illerden karayolu ile Kapadokya’ya ulaşılabilmektedir.

 

İstanbul ve Ankara’dan havayolu ile Kayseri’ye gidilerek, buradan 1 saat gibi kısa sürede karayolu aracılığı ile Nevşehir’e ulaşılabilmektedir. Uçak yolculuğu dışında, Ukrayna’dan karayolu ile Kapadokya’ya ulaşmak isteyenler, 1684 km’lik mesafeyi 1 gün 1 saat gibi bir sürede kat edebilmektedir. En uygun ulaşım yöntemini seçerek otelimize ulaşabilir ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Ukrayna dan

Yaz aylarında bir çok şehirden direk Antalya’ya uçak bulunmaktadır, Havalimanından Rent a car , Otobüs , yada Antalyadan Tuz köy havalimanına yada kayseri havalimana uçakla ordan otele , shuttle yada vip servisler ile gidilebilmektedir. Yada Ankara dan en hızlı Transfer aracı ile gelebilirsiniz.