# 06Ara

Kapadokya için Yılbaşı Hazırlıkları Başlasın!

Güneşin ilk ışıklarıyla Kapadokya’ya adım atmak, büyülü bir yeni yıl macerasına katılmanız için yeterli olacaktır. Yeni yılın en güzel tarafı yeni şeylerin heyecanıdır aslında. O halde, bu yıl tüm aldığınız kararları uygulayacağınız, yeni hedeflerle yükseğe çıkacağınız, hala bulamadıysanız ruh ikinizi bulacağınız ve en keyiflisi; hayalinizdeki seyahat planlarını ertelemeyeceğiniz bir yıl olmalı!
Yeni yılda kendinize umut dolu bir tatil planlamanızı öneririz.

Hem tarihi hem de romantik aurasıyla Kapadokya; yeni yıl kutlaması için harika bir tercih olabilir. Yepyeni bir yılı karşılarken sevdiklerinizle Kapadokya’nın gizemli dünyasında olmak bambaşka bir deneyim olacaktır!

Ortahisar’ın doğa ve tarihi izlerle süslenmiş her sokağında kaybolmak isteyeceksiniz. El yapımı özel şaraplar, Kapadokya kültürünü yansıtan şarkılarla çok daha keyifli bir dinletiyi deneyimleyeceksiniz. Şöminenin sıcacık huzuruyla harika bir yılbaşı gecesi geçireceksiniz.
Otelimizde keyifle dinlenirken, Kapadokya’yı yeni görenler için yılbaşı sabahını zor getirenleriniz bile olabilir. Peri bacalarına ilk “merhaba” dediğinizden itibaren, Kapadokya’ya ve otelimize devamlı gelip “merhaba” demek isteyeceksiniz.

Gülümseyerek uyanacağınız koskoca bir yılın ilk günü sizi bekliyor. Dostluğu, barışın, sevincin eksilmediği, sevdiklerinizle keyifli anlar yaşayacağınız mükemmel bir yılın başlangıcı Mahzen Cave Hotel‘de.